Ilustracja kontaktu

Współpraca

Smart Venture S.A. jako instytucja otoczenia biznesu otwarta jest na współpracę z innymi przedsiębiorstwami, stowarzyszeniami, klubami oraz jednostkami oświatowymi.

Zakres ewentualnej współpracy może mieć charakter zarówno komercyjny jak i non-profit. Może również przewidywać wsparcie merytoryczne ze strony Smart Venture S.A.

Instytucje i przedsiębiorstwa

W obszarze współpracy w przedsiębiorcami świadczącymi usługi finansowe naszym głównym celem jest poszukiwanie i dostarczanie wyspecjalizowanych rozwiązań w zakresie:

  • zapewniani płynności firmom znajdującym się w stadium początkowego rozwoju lub gwałtownego wzrostu,
  • dopasowania struktury organizacyjnej do potrzeb modelu biznesowego oraz otoczenia,
  • zaspokajania potrzeb kapitałowych firm legitymujących się zdrowym modelem biznesowym,
  • zwiększania potencjału inwestycyjnego Sieci Aniołów Biznesu,
  • poszukiwania i preselekcji projektów inwestycyjnych,
  • optymalizacji portfeli inwestycyjnych pod kątem rentowności,

Jeżeli dostrzegasz potencjał współpracy skontaktuj się z nami telefonicznie lub przesyłając wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możesz również skorzystać z poniższego formularza.

Specjaliści

Świadcząc usługi Smart Venture S.A. sporządza specjalistyczne opinie, plany oraz dokumenty analityczne. W przypadku skomplikowanych opracowań korzystamy z wiedzy i usług takich podwykonawców jak audytorzy, aktuariusze, kancelarie prawne, organizacje opiniotwórcze lub konsultanci.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, prosimy o przesłanie propozycji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź zgłoszenie pomysłu za pośrednictwem poniższego formularza.Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Musisz o tym wiedzieć

Smart Venture S.A. jest wysoko wyspecjalizowanym podmiotem działającym w obszarze inwestycji kapitałowych realizowanych przez prywatnych inwestorów oraz doradztwa biznesowego dla przedsiębiorstw opartego na doświadzeniu i wiedzy z zakresu inżynierii finansowej. Spółka specjalizuje się dostarczaniu przedsiębiorstwom rozwiązań odpowiadających na potrzeby pozyskiwania kapitału obrotowego oraz inwestycyjnego w tym finansowania projektowego typu Mezzanine oraz hybrydowego opartego na transakcjach z udziałem papierów wartościowych.

Jednocześnie jest katalizatorem pomysłów, projektów i koncepcji biznesowych dla inwestorów prywatnych działających w ramach sieci aniołów biznesu (SAB), których formalnie skupia wokół siebie pod nazwą Klubu Inwestorów Smart Investors (SCI).

Do góry